فراموش کردم
اعضای انجمن(527) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی
جستجوی انجمن
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
امین ولی پور (Amiiiin )    

پلمپ باشگاه بدنسازی قهرمان جهان میانه ای توسط اداره اماکن

درج شده در تاریخ ۹۲/۱۰/۲۲ ساعت 21:42 بازدید کل: 900 بازدید امروز: 199
 

 

.11

باشگاه پرورش اندام پوریا متعلق به قهرمان جهان آقای فرشاد ولی پور به دلیل نزدیکی با یک مدرسه دخترانه غیر انتفاعی (مدرسه روزانه) واقع در خیام شمالی که در ساعت فعالیت باشگاه تعطیل میباشد از سوی مسئولین محترم اداره اماکن پلمپ و از فعالیت آن جلوگیری شده است این در حالی است که آقای ولی پور در همان محل مسابقات از سوی کشورهای سوئد,آمریکاو قطر (اسناد موجود میباشد) با ساپورت مالی و کلیه امکانات رفاهی دعوت به تابعیت و شرکت در مسابقات از سوی آن کشورها شده اند با این حال پهلوان ملی مان به  دلیل تعصب خاص به پرچم میهن اسلامی و خون شهدا با قاطعیت تمام به آن کشورها جواب منفی دادند و شهر مادری خود را جهت ادامه افتخار آفرینی شان انتخاب نمودند جای بسی تاسف است که مسئولان به جای توجه دوچندان و تسهیل امور این قهرمان ملی از فعالیت ایشان جلوگیری میکنند و باعث دل زدگی میشود.

آیا مسئولین عزیز تعبیر دیگری از اصل 28 قانون اساسی دارند: (هر کس حق دارد شغلی را که بدان مایل است و مخالف اسلام و مصالح عمومی و حقوق دیگران نیست برگزیند. دولت موظف است با رعایت نیاز جامعه به مشاغل گوناگون برای همه افراد امکان اشتغال به کار و شرایط مساوی را برای احراز مشاغل ایجاد نماید.)

با این وجود سوالمان از همشهریان فهیم شهرمان این است که آیا امر باشگاهداری و جذب جوانان به ورزش که مانع اصلی  دوری از اعتیاد میباشد و در شهرمان بیداد میکند خلاف مصالح عمومی است؟

 

این مطلب توسط بیوک محمودی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۲/۱۰/۲۲ - ۲۱:۵۹
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
2
3
4
5
1 2 3 4 5


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (2)