فراموش کردم
اعضای انجمن(413) قوانین ارسال مطلب
جستجوی انجمن
سئویل آی (AYSU-AY )    

آب سردی که از سوی وزیر ورزش مبنی بر حمایت عامدانه فنایی و عادل فردوسی پور از ناداوری فغانی در برنامه 90 بر روی آنها ریخته شد شد

منبع : http://yon.ir/5Oy4
درج شده در تاریخ ۹۴/۰۲/۲۹ ساعت 23:52 بازدید کل: 122 بازدید امروز: 117
 

در جلسه وزیر ورزش با مسولان تبریز در مورخه 29 اردیبهشت 94 از سوی وزیر ورزش ایراد گردید:

گفت با برسی فیلمها و مستندات، مسجل شده است که داوری اشکال داشته و بایست با خاطی آن برخورد شود(گفتگو در اخبار ساعت 11 شب شبکه سهند)

 

گودرزی در رابطه با اشتباهات داوری در مسابقه تراکتورسازی ونفت اظهار داشت: در خصوص موارد پیش آمده مجموعه دوستان باورشان این است که بخصوص در حوزه داوری اشتباهاتی به وجود آمده است که مشخص نیست عمدی بوده یا سهوی. باید تحقیق شود .

مسجل شده است که داوری اشکال داشته است و بایستی این روند برای آینده برطرف شود که دیگر چنین مسایلی نباشد بدیهی است که چنین اشتباهی که ممکن است به یک تراژدی تبدیل شود، باید تکرار نشود و به نسبت اتفاقاتی که افتاده، تنبیهات لازم در نظر گرفته شود.

به خاطر همین خاطر دستور دادم که فدراسیون فوتبال با مجرم سریعا برخورد کنند. 

این اتفاق سریعا رخ می دهد و  حتما طی یکی دو روز آینده اتفاق می افتد.

احتمالا برای سایر افراد تنبیهات سختی در نظر گرفته می شود تا شاهد تکرار این مسایل نباشیم و اگر اشتباهات سهوی بوده است، افراد دیگر با تکرار نکنند و دقت بیشتری به خرج دهند تا با احساسات هواداران برخورد نشود.

سئویلای:

با این تفاسیر معلوم میشود که آقای فنایی نیز همچون فغانی به درد کارشناسی و داوری نمی خورد و بایست با او نیز بخاطر کارشناسی بی اعتبار او برخورد شود که دیشب در برنامه 90 از فغانی نهایت حمایت خود را میکرد

برخورد با فنایی

برخورد با فغانی

آرزوی هر ایرانی

آبروی برنامه 90 و فنایی هم رفت مثل آبروی فغانی

این مطلب توسط سعید کریمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۴/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۳
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات