فراموش کردم
رتبه کلی: 1087


درباره من
سهندنت ورزقان (AHAD20 )    

نتیجه جنگ احتمالی آمریکا و اسرائیل با ایران...

درج شده در تاریخ ۹۴/۰۵/۰۱ ساعت 18:34 بازدید کل: 155 بازدید امروز: 151
 

نتیجه جنگ احتمالی آمریکا و اسرائیل با ایران...

پایگاه اینترنتی روسی "تاپ وار" در مقاله ای به بررسی گزینه مناقشه احتمالی ایران با اسرائیل و آمریکا پرداخته و ایران را پیروز نهایی در نبرد با این دو ذکر کرده است.

به عقیده کارشناسان به چندین دلیل در صورت حمله، ایران پیروز میدان خواهد شد:

1. نخست این که این کشور به فناوری استلیز (رادار گریز) دسترسی دارد و چندی پیش پهپاد آمریکا را به دست آورده و فناوری آن را کشف کرده است. در نتیجه هواپیماهای رادار گریز واشنگتن دیگر این خصوصیت را ندارند. 

2. دوم این که ایران به فناوری هدایت هواپیماهای بدون سرنشین و هدف گیری با موشک دسترسی دارد و هشدار داده که فناوری مافوق سری هدایت پهپادها را هم رمزگشایی کرده است. ایران نه تنها امکان ردگیری علائم ماهواره ای را دارد بلکه می تواند سیگنالهای خود را به سیستمهای فوق پیشرفته آمریکا بفرستد. وقتی بمب افکنهای رادارگریز به اهداف خود در ایران نزدیک شوند آمریکا با امید به تخریب تاسیسات در این کشور موشکها را پرتاب خواهد کرد بدون این که درنظربگیرد که وقتی موشکها در هوا هستند ایران مختصات آنها را تغییر می دهد و آنها را به سوی اهداف دیگری می فرستد. 

3. سومین دلیلی که براساس آن آمریکا شکست خواهد خورد این است که دفع امواج الکترومغناطیسی و پرتابهای موشکی پایگاههای نظامی آمریکا و اسرائیل را از صفحه روزگار محو خواهند کرد. 

ایران موشکهایی دارد که به کلاهک های الکترومغناطیسی مجهز هستند و می توانند موج انفجار مخربی ایجاد کنند و همه تجهیزات الکترونیکی را درست در زمانی که موشکها توسط موشکهای ضد موشک سرنگون می شوند ازکار بیندازند. درنتیجه تل آویو در تاریکی فرو می رود. نظامیان متوجه می شوند که اتفاقی رخ داده ولی هیچ کاری نمی توانند انجام دهند. باید گفت این سناریو جنگ جهانی سوم است که حتی به فکر اسرائیلی ها هم نرسیده است. 

4. چهارمین علت اژدرهایی هستند که ناوگان آمریکا را ازکار می اندازند و بعد ایران تنگه هرمز را مسدود می کند. 

5. پنجم این که ایران می تواند خطوط لوله نفتی عربستان را از کار بیاندازد و ذخایرنفتی آن را نابود می کند. درنتیجه قیمت نفت به 400 دلار و بیشتر می رسد! در نتیجه ابر تورمی ایجاد می شود که بازارها را فرا می گیرد و به تناسب درک مردم جهان از این حقیقت که دو سوم ذخایرنفت جهان نابود شده ارزش دلار به طورکامل از بین می رود. 

6. ششمین دلیلی که براساس آن ایران در جنگ پیروز می شود این است که بدون جنگ سایبری به هیچ جا نمی توان رسید. اگر آمریکا و اسرائیل سیستمهای رایانه ای تمام جهان را با ویروس استاکس نت آلوده کرده باشند ایران کد آن را تغییر داده و می تواند آن را برای حمله به زیربنا های آمریکا و بقیه کشورهای پیشرفته به کاربرد. 

7. هفتمین مساله ای که کارشناسان غربی به آن اشاره می کنند وارد شدن دیگر کشورهای خشمگین از حملات اسرائیل و آمریکا به ایران، به میدان است.

8. هشتمین دلیل به مسلمانان مربوط می شود. موضوع از این قرار است که مسلمانانی که مدتهاست از آمریکا ناراضی هستند، نسبت به این حملات واکنش تندی نشان می دهند.

9. نهمین دلیل اینکه ایران شاهراه دریایی را در اختیار دارد. 

10. سرانجام دهمین دلیل پیروزی ایران در این جنگ فعال شدن روسیه، چین و هند است.

تاریخ آخرین ویرایش مطلب: تاریخ آخرین ویرایش: ۹۴/۰۵/۰۱ - ۱۸:۳۴
اشتراک گذاری: تلگرام فیسبوک تویتر
برچسب ها:

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات
کاربران آنلاین (1)