فراموش کردم
اعضای انجمن(525) صفحه اصلی اخبار میانه عکس مذهبی هـنـری ورزشی حـــوادث کتاب میانه میانا تی وی معرفی همشهریان نمایندگان محترم مجلس مباحث انتخاباتی میانه اخبار ادارات و سازمانها درباره میانه بهمراه جزئیات لینکستان میانه مقررات انجمنهای صفحه اصلی نظرات انجمن
جستجوی انجمن
عناوین پر بازدید ماه
آقای شیویاری خوابی یا خودت را به خواب زدی؟؟!! - 513
یک کشته در تصادف جاده قدیم میانه تبریز+عکس - 389
تجلیل ازنایب قهرمان رقابت های کشوری موی تای سنتی - 328
در مرام ما نیست، فراموشی تو " علیرضای عزیز " - 328
آقایان فرمند و شیویاری توجه داشته باشند - 325
جناب شیویاری!! نابرابری در حضور سیاسی را چرا فعالان دفترتان تحمیل می کنند؟؟!! - 243
تصاویر واژگونی تریلی در ورودی شهر آچاچی - 231
دستگیری چهار سارق حرفهای منزل با 14 فقره سرقت در میانه - 225
قاتل خاموش در روستای ممان میانه ناکام ماند - 186
گئچیلیک 24 دی ماه 1395 - 169
مدیر انجمن: مهدی عزیزی
پیام قربانی (paiamnice2000 )    

کمبود های شهرستان میانه در بخش جاده ای و ریلی مربوط به حومه شهری

درج شده در تاریخ ۹۵/۰۹/۰۴ ساعت 22:56 بازدید کل: 300 بازدید امروز: 1
 

با توجه به مسائل و مشکلاتی که برای سفر از شهرستان ویژه میانه به شهر های همجوار یا استان های دیگر وجود دارد،قطار توانسته اندکی از این مشکلات بکاهد و جایگزین مناسبی برای سایر وسائل نقلیه گردد. البته ناگفته نماند که خود این قطار با مشکلات بسیاری از قبیل امکانات ،تعداد، زمان حرکت ، ورود به مقصد ،سهمیه و... مواجه است.

ترمینال مسافربری با اتوبوس و سواری برای کسانی که عجله یا فرصت کمتری دارند در دسترس است که آنهم تاخیر و مشکلات خاص خود را دارد. علی رغم گذشت چندین سال همچنان به چند شهر محدود و در ساعت های محدود سرویس می دهند.

مطالب بسیاری در مورد کمبود و کاستی ها و نیازهای ترمینال مسافربری و راه آهن در نشریه های کاغذی و الکترونیکی شهرمان انعکاس داده شده اند که اکثر مردم شهرمان نتایج آنرا بصورت ترتیب اثر های سطحی مانند تعویض روکش صندلی قطار یا تغییرزمان یا حذف قطار ها مشاهده کردند.

ترمینال مسافربری هم با نداشتن ورودی مناسب و محل استقرار نا مناسب وسایل نقلیه ،سوار کردن مسافر در کنار جاده علی رغم وجود محوطه بزرگ و مناسب و عدم ساماندهی مناسب در زمان حرکت معی، مشکلی به مشکلات مردم شهرمان در هنگام مسافرت اضافه میکند.

اما این روزها یک مشکل جدید که بیشتر از یک سال مغفول مانده است برای مردم شهرستان و هم مسافرین و مهمان ها ایجاد مشکل میکند.

خیابان شمال به جنوب شهرمان که از کنار هنرستان غفور رئیسی به ایستگاه راه آهن منتهی میشود پس از غروب آفتاب و تاریکی هوا تبدیل به یک جاده نا آمن می شود که هر آن مخصوصا برای رانندگانی که به مسیر آشنایی ندارند ممکن است خطری بیافریند.

جاده راه آهن

مشکلاتی از قبیل  تغییر ناگهانی مسیر حرکت ،تغییر ارتفاع جاده، از همه مهمتر نبود روشنایی مناسب و نبود شانه خاکی و تابلو های راهنما و  نشان دهنده حریم راه و گارد ریل، پس از تعریض جاده منتهی به پل مارپیچ معروف که جایگزین پل شهر چای شده است .به مشکلات قبلی اضافه شد

  امیدواریم مسئولین مربوطه هر چه سریع تر برای رفع مشکلات این خیابان  تصمیمات مناسب اتخاذ کنند که هم یک خدمت به مردم و ساکنین روستا های اطراف میباشد و هم به نوعی یک ورودی جدید برای شهر از سمت راه آهن تلقی می شود.شاید این جمله کلیشه ای و تکراری باشد اما این امکانات در شان جمعیت 175 هزار نفری شهرستان میانه که در آمار غیر رسمی سرشماری جدید(البته تمام نشده) کاهش 10 هزار نفری را دارد، نیست و میانه استحقاق بیشتری داد.

 

این مطلب توسط مهدی عزیزی بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۰۹/۰۵ - ۰۱:۳۳
پسندیدن 0 اشتراک گذاری 1 دنبال کردن 4

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم