فراموش کردم
اعضای انجمن(410) قوانین ارسال مطلب نظرات انجمن
جستجوی انجمن
عناوین پر بازدید ماه
مصلحی (black-whitee )    

مصاحبه دیدنی شهاب حسینی با عادل فردوسی پور در برنامه 90

منبع : http://isfahanfa.ir/news/1395/10/01/%D8%B4%D9%87%D
درج شده در تاریخ ۹۵/۱۰/۰۳ ساعت 20:55 بازدید کل: 223 بازدید امروز: 3
 

 شهاب حسینی در برنامه ۹۰ که اجرای آن را عادل فردوسی‌پور بر عهده داشت گفت: خداداد عزیزی را خیلی دوست دارم و مسی را به رونالدو ترجیح می‌دهم اما بازیکن همه دوران برای من زین الدین زیدان است.

 بازیگر فیلم فروشنده با اشاره به علاقه خود به فوتبال گفت: بین تماشای فیلم محبوبم و دیدن یک مسابقه فوتبال، تماشای فوتبال را انتخاب می‌کنم. در نوجوانی در تیم نوجوانان پاس در پست هافبک بازی کردم.

وی ادامه داد: بهترین بازی‌هایی که این اواخر به خاطر دارم. بازی آلمان-آرژانتین و آلمان -برزیل بود و دراماتیک‌ترین بازی عمرم مسابقه ایران و استرالیاست.

شهاب حسینی افزود: در دنیای سینما بازیگری مثل جک نیکلسون را بسیار دوست دارم و مانند زیدان در دنیای فوتبال است و بسیار تاثیر گذار است.

وی ادامه داد: من با کارم خوشحال می‌شوم آن را دوست دارم و علاقمندی‌های خودم را دنبال می‌کنم ولی اگر زندگی دکمه بازگشت داشت قطعا استفاده می‌کردم و از این می‌ترسم که مرگ با یک روند طولانی باشد.

بازیگر «درباره الی» با اشاره به سابقه اجرای خود گفت: گاهی در خواندن متن در زمان اجرا حتی به ۲۶ برداشت می‌رسید و حتی یک بار از هوش رفتم.

وی درباره نقشهای که تاکنون بازی کرده است: یکی از بهترین نقشهای که بازی کردم نقش احمد در فیلم درباره الی ساختهاصغر فرهادی بود و از بازی کردن در برخی از فیلم‌ها هم پشیمان شدم.

حسینی درباره بازی در فیلمهای خارجی گفت: خیلی علاقمند به کار گردانی هستم و تصور می‌کنم اگر بخواهم روزی خارج از کشور فعالیت کنم ترجیح می‌دهم تا در حوزه کارگردانی فعالیت کنم.

حسینی درباره کسب افتخارات زیاد در جشنواره‌های مختلف جهانی و جشنواره فیلم کن گفت: همه موفقیتهای که در سینما کسب شده است و هر فردی که نام ایران را بلند آوازه می‌کند جای غبطه دارد همانطور که در فوتبال نیز اینگونه است و مثلا من دوست داشتم جای خداد عزیزی بودم زمانی که گل دوم را به استرالیا زد.

وی ادامه داد: تلاش در جهت ایجاد فضاهای که مردم حضور بیشتری داشته باشند و تبادل نظر کنند باعث می‌شود تا فرهنگ گفتگو به وجود بیاید و فضا را شاداب می‌کند.

حسینی درباره برنامه نود گفت: سعی می‌کنم برنامه ۹۰ را ببینم و اگر نتوانم حتما پیگیری می‌کنم این برنامه نقش زیادی در رشد فوتبال داشته است.

وی ادامه داد: عباس کیارستمی گنجینه‌ای بود که قدرش را ندانستیم و وقتی رفت تازه متوجه شدیم چه ارزشی داشت.

حسینی همچنین از فضای مجازی سخن گفت: فضای مجازی را خیلی دوست ندارم و به نظرم فضای وحشتناکی است.

 

فیلم این مصاحبه را از اینجا ببینید.

این مطلب توسط میثم عظیمی. بررسی شده است. تاریخ تایید: ۹۵/۱۰/۰۴ - ۰۱:۰۷
پسندیدن 0 اشتراک گذاری 1 دنبال کردن 1

1
1


لوگین شوید تا بتوانید نظر درج کنید. اگر ثبت نام نکرده اید. ثبت نام کنید تا بتوانید لوگین شوید و علاوه بر آن شما نیز بتوانید مطالب خودتان را در سایت قرار دهید.
فراموش کردم
تبلیغات